zizic2

***Апартман Zizic бр.2 4+1 Rastići – Okrug Gornji

големина на единица :(60 m2) две спални соби. тераса (20 m2)

Апартман Zizic се наоѓа на островот Okrug Gornji Rastići и се наоѓа само 3 километри од историскиот центар Трогир. На островот Чиово е поврзан со копното со мост. Два апартмани за изнајмување. Комплетно опремена кујна и трпезарија. Тераса со поглед кон морето, паркинг на приватна сопственост за еден автомобил. Во близина на плажите и морето. Куќата може да се сместат осум возрасни и две деца. Пристапниот пат до куќата е стрмен спуст од околу 80 mДетали и додатоци

 • Соби за спиење : 2
 • 1 спална соба : Дупли кревет
 • 1 спална соба : Дупли кревет
 • Додатни кревет: single bed
 • кујна : Да
 • една бања
 • Фрижидер : Да
 • кафемат : нема
 • Шпорет : Да
 • Микробранова печка : Да
 • Електричен котел : Да
 • Машина за миење садови : нема
 • Машина за перење : нема
 • Поглед на морето : Да
 • кат : Прв кат
 • Паркинг простор : еден
 • Климатизација : Да
 • безжичен интернет : Да
 • сателитска телевизија : Да
 • крпи : промени неделно
 • Постелнина : промени неделно
 • Фен : нема
 • чембер : нема
 • Даска за пеглање : нема
 • Домашни Животни : Да
 • Сопственикот живее во куќата : Да
 • Ценовник

  € / ноќ 01.05.-01.06. 01.06.-01.07. 01.07.-01.09. 01.09.-01.10. 01.10.-01.11.
  5 лица 42,- 49,- 72,- 49,- 42,-

  Во цената на наемот е вклучен.

  данок на престој, безжичен интернет, употребата на електрична енергија, вода, јадења, прибор за јадење. Чиста спално и крпи еднаш неделно, завршно чистење. Внесете го точниот број на возрасни лица и бројот на детски. Вие не може да го надмине капацитетот на стан. сопственик на објектот не е обврзан да ја прифати било непријавени миленици

  Одалеченост

 • море : 80 m
 • плажа : 80 m
 • Самопослуга : 800 m
 • ресторан : 800 m
 • медицински брза помош : 1 км
 • автопат : 17 км
 • Фери пристаниште : 35 км
 • воз : 35 км
 • аеродромот : 14 км
 • Автобуска станица : 2 км
 • Автобуска станица : 5 км
 • Trogir : 5 км
 • Availibility Календар

  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување

  Достапно

  резервираниот

  Преминувањето 1

  Преминувањето 2

  Контакт и резервации форма