***Апартман Zdena бр.1 7+0 Марина (Trogir) – Хрватска

големина на единица :(100 m2) три спални. тераса (35 m2)

Апартман Zdena се наоѓа на Марина 10 километри од Трогир. Еден стан за изнајмување. Три спални стан со голема тераса една бања. Две паркинг простор. Комплетно опремена кујна и трпезарија. Голема тераса со поглед кон морето, паркинг на приватен имот. Куќата може да се сместат до седум возрасни лица и едно деца
Детали и додатоци

 • Соби за спиење : 3
 • 1 спална соба : Дупли кревет
 • 1 спална соба : Дупли кревет
 • 1 спална соба : Брачен кревет и единечен кревет
 • Додатни кревет : Sofa bed in dining room
 • кујна : Да
 • One Bathrooms
 • Фрижидер : Да
 • кафемат : Да
 • Шпорет : Да
 • Микробранова печка : Да
 • Електричен котел : Да
 • Машина за перење : Да
 • Поглед на морето : Да
 • кат : Third Floor
 • Паркинг простор : Да
 • Климатизација : Да
 • безжичен интернет : Да
 • сателитска телевизија : Да
 • крпи : промени неделно
 • Постелнина : промени неделно
 • Фен : нема
 • чембер : нема
 • Даска за пеглање : нема
 • Домашни Животни : нема
 • Сопственикот живее во куќата : Да
 • Ценовник

  Евра / ноќ 01.04.-01.07. 01.07.-01.09. 01.09.-01.10.
  7 лица 60,- 85,- 60,-

  Во цената на наемот е вклучен.

  данок на престој, безжичен интернет, употребата на електрична енергија, вода, air condition, јадења, прибор за јадење. Чиста спално и крпи еднаш неделно, завршно чистење. Внесете го точниот број на возрасни лица и бројот на детски. Вие не може да го надмине капацитетот на стан. сопственик на објектот не е обврзан да ја прифати било непријавени миленици

  Одалеченост

 • море : 50 m
 • плажа : 50 m
 • Самопослуга : 100 m
 • ресторан : 200 m
 • медицински брза помош : 1 км
 • автопат : 18 км
 • Фери пристаниште : 48 км
 • воз : 48 км
 • аеродромот : 15 км
 • Автобуска станица : 200 m
 • Автобуска станица : 10 км
 • Trogir : 10 км
 • Availibility Календар

  2019
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување
  2019
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2019
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2019
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување

  Достапно

  резервираниот

  Преминувањето 1

  Преминувањето 2

  Контакт и резервации форма