Стремеж 2

**Апартман Стремеж бр.2 4+1 Arbanija – Хрватска

големина на единица :(65 m2) две спални соби. тераса (20 m2)

Апартмани Стремеж се наоѓа во местото Arbanija, Čiovo – Средна Далмација има сместувачки единици од типот Апартман (4) и е 30 m од морето. Од најблиската плажа на оваа сместување е плажа на бетонски плочи. Објектот е поделен на повеќе сместувачки единици,, и други гости, најверојатно, ќе бидат присутни за време на вашиот престој. Домаќините ќе престојуваат во објектот за време на вашиот одмор.
користењето на Интернет е во оваа куќа вклучена во цената. Дворната површина од објектот има површина од 100 м2. Можете да го користите и паркиралиштето овој објект. може да се користи и гаражен простор, претходна резервација. Од објектот пешачејќи, може да се најдат на следниот: продавница, ресторан. Објекти на повеќе од километар оддалеченост се: аптека, Итна медицинска помош, АТМ / банка машина, Ноќен клуб, центар.Детали и додатоци

 • 1 Bedroom : Дупли кревет
 • 2 спална соба : Two separated beds
 • Додатни кревет : софата во кујна
 • балкон : Да
 • кујна : Да
 • една бања
 • Фрижидер : Да
 • кафемат : Да
 • Шпорет : Да
 • Микробранова печка : Да
 • Електричен котел : Да
 • Машина за миење садови : нема
 • Машина за перење : нема
 • Поглед на морето : Да
 • кат : Прв кат
 • Паркинг простор : еден
 • Климатизација : Да
 • безжичен интернет : Да
 • сателитска телевизија : Да
 • крпи : промени неделно
 • Постелнина : промени неделно
 • Фен : нема
 • чембер : нема
 • Даска за пеглање : нема
 • Домашни Животни : Да
 • Сопственикот живее во куќата : Да
 • Ценовник

  Евра / ноќ 01.06.-01.07. 01.07.-01.09. 01.09.-01.10.
  3 лица 60,- 80,- 60,-

  Во цената на наемот е вклучен.

  данок на престој, Климатик ,безжичен интернет, употребата на електрична енергија, вода, јадења, прибор за јадење. Чиста спално и крпи еднаш неделно, завршно чистење. Внесете го точниот број на возрасни лица и бројот на детски. Вие не може да го надмине капацитетот на стан. сопственик на објектот не е обврзан да ја прифати било непријавени миленици

  Одалеченост

 • море : 20 m
 • плажа : 50 m
 • Самопослуга : 300 m
 • ресторан : 200 m
 • медицински брза помош : 900 m
 • автопат : 13 км
 • Фери пристаниште : 35 км
 • воз : 35 км
 • аеродромот : 3 км
 • Автобуска станица : 50 m
 • Автобуска станица : 800 m
 • Trogir : 800 m
 • Availibility Календар

  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување

  Достапно

  резервираниот

  Преминувањето 1

  Преминувањето 2

  Контакт и резервации форма