Стипе Апартман

 • дестинација : Čiovo>Okrug Gornji>Тие го победи Бок
 • море : 200 m
 • плажа : 200 m
 • Самопослуга : 100 m
 • ресторан 200 m
 • аптека 1 км
 • автопат 20 км
 • Фери пристаниште : 32 км
 • Железничка станица : 32 км
 • Автобуска станица : 1 км
 • Автобуска станица : 3 км
 • Бензинска пумпа : 3 км
 • Trogir : 1км
 • Подели : 32 км
 • Šibenik : 60 км
 • Петро стан со две спални, тераса со поглед на морето. Паркинг во сенка. Кујната и трпезаријата. Клима-уред и безжичен интернет. А тивко место 200 m на плажа и чистото море ќе го. Куќата може да се сместат до четири возрасни лица и едно деца.

  ***Апартман бр.1 (50 m2) со две спални. тераса (5 m2)

 • Соби за спиење : 2
 • 1 спална соба : Дупли кревет
 • 1 спална соба : Две еднокреветни кревети
 • Додатни кревет : Кауч
 • кујна : Да
 • една бања
 • Фрижидер : Да
 • кафемат : Да
 • Шпорет : Да
 • Микробранова печка : нема
 • Електричен котел : Да
 • Машина за миење садови : нема
 • Машина за перење : нема
 • Поглед на морето : Да
 • кат : Прв кат
 • Паркинг простор : Да
 • Климатизација : Да
 • безжичен интернет : Да
 • сателитска телевизија : Да
 • крпи : промени неделно
 • Постелнина : промени неделно
 • Фен : нема
 • чембер : нема
 • Даска за пеглање : нема
 • Домашни Животни : На барање
 • Сопственикот живее во куќата : нема
 • Ценовник

  Евра / ноќ 01.04.-01.06. 01.06.-01.07. 01.07.- 01.09 01.09.-15.09. 15.09.-01.011.
  4+1 лица 49,- 59,- 75,- 59,- 49,-
  Климатик 5,- 5,- 5,- 5,- 5,-

  Во цената на наемот е вклучен.

  данок на престој, Климатизација, безжичен интернет, the use of electricity and water, јадења, прибор за јадење. Чиста постелнина и крпи еднаш неделно, завршно чистење. Внесете го точниот број на возрасни лица и бројот на детски. Вие не може да го надмине капацитетот на стан. сопственик на објектот не е обврзан да ја прифати било непријавени миленици.

  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување

  Достапно

  резервираниот

  Преминувањето 1

  Преминувањето 2