Куќа за изнајмување на панорама 2 Хрватска најдобар поглед на море

***Панорама стан бр.2 4+0 Okrug Gornji – плажа

големина на единица :(45 m2) две спални соби. тераса (20 m2)

Современите опремени accomm0odation Панорама. Два апартмани со две спални. Бесплатен безжичен интернет и климатизација. Се наоѓа на островот Чиово во близина на Копакабана плажа Okrug Gornji . Само 2 километри од историскиот центар Трогир. Погодно за лица кои не се со автомобил на одмор. Комплетно опремена кујна. Тераса со поглед на море Поставен , паркинг на приватен имот. Куќата може да се сместат осум возрасни и деца. Посебни карактеристики во ресторан во градот Čiovo Остров, кафе, фризер, продавница за сувенири, супермаркет, продавница, одбојка на плажа, брод изнајмување, моторен чамец изнајмување.Детали и додатоци

 • Соби за спиење : 2
 • 1 спална соба : Дупли кревет
 • 1 спална соба : Две еднокреветни кревети
 • Додатни кревет : 0
 • кујна : Да
 • Фрижидер : Да
 • Freezer : Да
 • кафемат : Да
 • Шпорет : нема
 • Микробранова печка : Да
 • Електричен котел : Да
 • Машина за миење садови : нема
 • Машина за перење : нема
 • Поглед на морето : Да
 • кат : Second Floor
 • Паркинг простор : Да
 • Климатизација : Да
 • безжичен интернет : Да
 • сателитска телевизија : Да
 • крпи : промени неделно
 • Постелнина : промени неделно
 • Фен : нема
 • чембер : нема
 • Даска за пеглање : нема
 • Домашни Животни : нема
 • Сопственикот живее во куќата : Да
 • Ценовник

  Евра / ноќ 01.04.-15.06. 15.06.-01.07. 01.07.-08.07. 08.07.-21.08. 21.08.-01.09. 01.09.-15.09. 15.09.-01.11.
  4 лица 40,- 45,- 75,- 80,- 75,- 45,- 40,-

  Во цената на наемот е вклучен.

  данок на престој, безжичен интернет, употребата на електрична енергија, вода, јадења, прибор за јадење. Чиста спално и крпи еднаш неделно, завршно чистење. Внесете го точниот број на возрасни лица и бројот на детски. Вие не може да го надмине капацитетот на стан. сопственик на објектот не е обврзан да ја прифати било непријавени миленици

  Одалеченост

 • море : 450 m
 • плажа : 500 m
 • Самопослуга : 400 m
 • ресторан : 400 m
 • медицински брза помош : 1 км
 • автопат : 15 км
 • Фери пристаниште : 30 км
 • воз : 30 км
 • аеродромот : 11 км
 • Автобуска станица : 400 m
 • Автобуска станица : 3 км
 • Trogir : 2 км
 • Availibility Календар

  2019
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување
  2019
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2019
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2019
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување

  Достапно

  резервираниот

  Контакт и резервации форма