Марица 3 стан ниска цена, бесплатен интернет и климатизација

***Марица бр.3 2+2 Okrug Gornji – Mavarštica на Хрватска

големина на единица :(40 m2) една спална соба. тераса (10 m2)

Одмор стан Марица се наоѓа на островот Чиово во Okrug Gornji Mavarštica. Се наоѓа на само 4 километри од историскиот центар Трогир. На островот Чиово е поврзан со копното со мост. Минувајќи го мостот е слободен. Таа е погодна за семејства, парови и групи на пријатели. Куќата може да се сместат twelf возрасни лица и деца. Три апартмани за изнајмување. Клима уред и безжичен интернет. Секој апартман има еден паркинг простор за автомобил. Позитивни критики на нашите клиенти.Детали и додатоци

 • 1 спална соба : Дупли кревет
 • Трпезарија : Sofa Bed
 • кујна : Да
 • една бања
 • Фрижидер : Да
 • кафемат : нема
 • Шпорет : нема
 • Микробранова печка : нема
 • Електричен котел : Да
 • Машина за миење садови : нема
 • Машина за перење : нема
 • Поглед на морето : нема
 • кат : Прв кат
 • Паркинг простор : еден во гаража
 • Климатизација : Да
 • безжичен интернет : Да
 • сателитска телевизија : Да
 • крпи : промени неделно
 • Постелнина : промени неделно
 • Фен : нема
 • Домашни Животни : нема
 • Сопственикот живее во куќата : Да
 • Ценовник

  Евра / ноќ 01.01.-01.07. 01.07.-01.009. 01.09.-01.10.
  4 лица 30,- 49,- 30,-

  Во цената на наемот е вклучен.

  данок на престој, безжичен интернет, употребата на електрична енергија, вода, јадења, прибор за јадење. Чиста спално и крпи еднаш неделно, завршно чистење. Внесете го точниот број на возрасни лица и бројот на детски. Вие не може да го надмине капацитетот на стан. сопственик на објектот не е обврзан да ја прифати било непријавени миленици

  Одалеченост

 • море : 450 m
 • плажа : 450 m
 • Самопослуга : 200 m
 • ресторан : 200 m
 • медицински брза помош : 300 m
 • автопат : 18 км
 • Фери пристаниште : 35 км
 • воз : 35 км
 • аеродромот : 11 км
 • Автобуска станица : 400 m
 • Автобуска станица : 4 км
 • Trogir : 4 км
 • Availibility Календар

  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување

  Достапно

  резервираниот

  Преминувањето 1

  Преминувањето 2

  Контакт и резервации форма