Добредојдовте Кристи бр.4 Čiovo Остров Okrug Donji група

***Апартман Кристи бр.4 4+0 Okrug Donji – Хрватска

големина на единица :(32 m2) две спални соби. тераса (15 m2)

Одмор станови Кристи се наоѓа на островот Чиово во Okrug Donji. Се наоѓа на само 7 километри од историскиот центар Трогир. На островот Чиово е поврзан со копното со мост. Минувајќи го мостот е слободен. Таа е погодна за семејства, парови и групи на пријатели. Куќата може да се сместат дваесет возрасни лица и четири деца. Шест станови за изнајмување. Секој има Sea View. Клима уред и безжичен интернет. Секој апартман има еден паркинг простор за автомобили во гаража. Позитивни критики на нашите клиенти.
Детали и додатоци

 • 1 спална соба : Дупли кревет
 • 1 спална соба : Две еднокреветни кревети
 • Додатни кревет : 0
 • кујна : Да
 • една бања
 • Фрижидер : Да
 • кафемат : Да
 • Шпорет : нема
 • Микробранова печка : Да
 • Електричен котел : Да
 • Машина за миење садови : нема
 • Машина за перење : нема
 • Поглед на морето : Да
 • кат : втор спрат
 • Паркинг простор : еден во гаража
 • Климатизација : Да
 • безжичен интернет : Да
 • сателитска телевизија : Да
 • крпи : промени неделно
 • Постелнина : промени неделно
 • Фен : нема
 • чембер : нема
 • Даска за пеглање : нема
 • Домашни Животни : На барање
 • Ценовник

  Евра / ноќ 01.01.-01.07. 01.07.-01.09. 01.09.-01.11.
  4 лица 40,- 75,- 40,-
  куче 5,- 5,- 5,-
  Климатик 5,- 5,- 5,-

  Во цената на наемот е вклучен.

  данок на престој, безжичен интернет, употребата на електрична енергија, вода, јадења, прибор за јадење. Чиста спално и крпи еднаш неделно, завршно чистење. Внесете го точниот број на возрасни лица и бројот на детски. Вие не може да го надмине капацитетот на стан. сопственик на објектот не е обврзан да ја прифати било непријавени миленици

  Одалеченост

 • море : 80 m
 • плажа : 300 m
 • Самопослуга : 600 m
 • ресторан : 600 m
 • медицински брза помош : 3 км
 • автопат : 18 км
 • Фери пристаниште : 38 км
 • воз : 38 км
 • аеродромот : 13 км
 • Автобуска станица : 600 m
 • Автобуска станица : 8 км
 • Trogir : 8 км
 • Availibility Календар

  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување

  Достапно

  резервираниот

  Контакт и резервации форма