***Апартман Забава Trogir

 • дестинација : Trogir>Saldun
 • море : 60 m
 • плажа : 200 m
 • Самопослуга : 200 m
 • ресторан 300 m
 • аптека 1 км
 • автопат 17 км
 • Фери пристаниште : 32 км
 • Железничка станица : 32 км
 • Автобуска станица : 300 m
 • Автобуска станица : 3 км
 • Бензинска пумпа : 3 км
 • Trogir : 1км
 • Подели : 32 км
 • Šibenik : 60 км
 • Модерен стан FUN се наоѓа на островот Чиово Saldun и се наоѓа само 1 километри од историскиот центар Трогир. На островот Чиово е поврзан со копното со мост. Минувајќи го мостот е слободен. Еден стан за изнајмување. Две спални стан со голема тераса три бањи. Паркинг во сенка. Комплетно опремена кујна и трпезарија. А тивко место и чистото море ќе го, во близина на плажите и морето. Голема тераса со поглед кон морето, паркинг на приватен имот. Куќата може да се сместат до шест возрасни лица и две деца

  ***Апартман бр.1 (60 m2) со две спални. тераса (10 m2)

 • Соби за спиење : 2
 • 1 спална соба : Дупли кревет
 • 1 спална соба : Дупли кревет
 • Додатни кревет : Sofa bed in dining room
 • кујна : Да
 • One Bathrooms
 • Фрижидер : Да
 • кафемат : Да
 • Шпорет : Да
 • Микробранова печка : нема
 • Електричен котел : Да
 • Машина за перење : Да
 • Машина за миење садови : нема
 • Поглед на морето : Да
 • кат : Прв кат
 • Паркинг простор : Да
 • Климатизација : Да
 • безжичен интернет : Да
 • сателитска телевизија : Да
 • крпи : промени неделно
 • Постелнина : промени неделно
 • Фен : Да
 • чембер : нема
 • Даска за пеглање : нема
 • Домашни Животни : нема
 • Сопственикот живее во куќата : Да
 • Ценовник

  Евра / ноќ 01.01.-11.05. 11.05.-29.06. 29.06.-24.08. 24.08.-31.08. 31.08.-07.09. 07.09.-01.01.
  4+2 52,- 69,- 92,- 80,- 69,- 57,-

  Во цената на наемот е вклучен.

  данок на престој, безжичен интернет,Климатик, the use of electricity and water, јадења, прибор за јадење. Чиста постелнина и крпи еднаш неделно, завршно чистење. Внесете го точниот број на возрасни лица и бројот на детски. Вие не може да го надмине капацитетот на стан. сопственик на објектот не е обврзан да ја прифати било непријавени миленици.

  2019
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување
  2019
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2019
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  Вчитување
  2019
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  Вчитување

  Достапно

  резервираниот

  Преминувањето 1

  Преминувањето 2